Гатальська Валентина Іванівна

  • педагогічний стаж понад 30 років.
  • вчитель англійської мови.
  • вищої категорії.
  • вчитель-методист.
  • Заслужений вчитель України.
  • в гімназії «Троєщина» з 1992 року.
  • The eTwinning ambassador

0000156955_XqsaAdPY  Автор запатентованої в Україні технології ЕЛАНТЕС для групового та індивідуального навчання, яка забезпечує віртуальне мовне середовище для учнів на уроках та у позаурочний час по Інтернету.

Завдяки платформі ЕЛАНТЕС створила понад 5000 інтерактивних мультимедійних комп’ютерних уроків, (модулів), для навчанні учнів з 3 по 11 клас та навчальні курси для дорослих. У гімназії створено 5 комп’ютерних лабораторій з використанням ЕЛАНТЕС, в яких працюють вчителі англійської мови і навчаються учні гімназії. Для навчання по Інтернету створено веб портал ELANTES TUTOR.

Передовий педагогічний досвід затверджений на засіданні Вченої ради ІППО ім. Б.Грінченка у 2009 році.

Спів автор посібника з англійської мови та наочно-дидактичних матеріалів для учнів початкової школи, що рекомендовано МОНУ до використання у навчанні у 1999р. Автор багатьох посібників та робочих зошитів для читання різних рівнів.

Учні неодноразово посідали призові місця в олімпіадах різних рівнів та наукових дослідженнях МАН, (Малої академії наук), з англійської мови та літератури.

Учасник багатьох професійних міських, всеукраїнських та міжнародних конференцій, серед яких конференція в США, Делавер, 1998, Москва 2003, Лондон 2004, Рим 2018.

На моєму рахунку також семінари, майстер-класи, вебінари, дистанційні курси для учнів та вчителів за технологією ЕЛАНТЕС, починаючи з 1994 року.

Член журі професійного конкурсу «Учитель року» та журі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. Методист-кореспондент ІППО Київського університету ім. Б.Грінченка. Входила до складу експертної групи з оцінювання підручників при методичній раді МОНУ.

Призер и переможець професійних конкурсів різних рівнів: районних, міських, всеукраїнських, міжнародних, серед яких «Учитель року 1997», Київ, 2 місце, національний переможець Українсько-Американської премії за досягнення у викладанні англійської мови 1998, переможець загальнонаціонального конкурсу зі створення електронних освітніх ресурсів з англійської мови, 2012.

Серед багатьох сертифікатів – сертифікат підвищення кваліфікації Делаверського університету 1998, сертифікат Microsoft «Вчитель-новатор» 2004.

Публікації у різних професійних газетах, журналах, на веб сайтах.